Будівельна компанія СПЕЦРЕНТ

Наша будівельна компанія займається орендою будівельної техніки та послугами спецтехніки більш восьми років. Наші послуги є завжди актуальними, і дають можливість швидко і якісно виконати необхідну завдання і заощадити гроші і час. Замовляючи будівельну техніку в оренду в СПЕЦРЕНТ, Ви з необхідною спецтехнікою отримуєте консультацію досвідченого фахівця. Зателефонуйте нам і поставте Ваше завдання нашого фахівця і він допоможе вибрати найоптимальніший варіант для виконання Вашого завдання. А для виконання різного роду будівельних робіт Вам не потрібно утримувати і обслуговувати величезний парк різної будівельної техніки, зручніше взяти її в оренду в СПЕЦРЕНТ.

Спецтехнікою або будівельною технікою називають техніку спеціального призначення, призначену для вирішення різних завдань в різних сферах будівельної та промислової діяльності.

Оренда будівельної техніки

Автовишки або автогідропідйомники беруть в оренду для підйому людей і вантажів на висоту. Застосовуються автовишки в будівництві, в комунальному господарстві, для обрізки дерев, ремонту кондиціонерів, в рекламних роботах, для очищення дахів від снігу.

Автокрани застосовують для підйому вантажів і переміщення їх по території. Основні характеристики автокранів - це вантажопідйомність і виліт стріли. Послуги автокрана - не замінні помічники на будівництвах і монтажних роботах.

Екскаватори - це основний вид землерийної будівельної техніки. Замовляють екскаватори на будівництва, при розробках котлованів і кар'єрів. Характеристиками екскаваторів є обсяг ковша і глибина копання.

Бульдозери призначені для переміщення на відстань і пошарового зрізання ґрунтів, а так само для планування і очищення території. Продуктивність бульдозерів залежить від розміру відвалу і потужності базового трактора.

Маніпулятори застосовують для навантаження вантажів і транспортування їх на відстань. Основні характеристики - вантажопідйомність і виліт стріли крана, а так само вантажопідйомність автомобіля.

Навантажувачі застосовують на будівництвах і розробках кар'єрів. Навантажувачі поділяються на фронтальні, міні, телескопічні та вилкові.

Длинномери і панелевози застосовують для перевезення різних вантажів і конструкцій, які з тих чи інших причин немає можливості транспортувати в горизонтальному положенні.

Самоскиди беруть в оренду для перевезення самих різних вантажів. Часто їх використовують в тандемі з екскаваторами і навантажувачами. Основна відмінність самоскидів - вантажопідйомність.

Послуги будівельної техніки в Києві і Україні

Замовляйте послуги будівельної спецтехніки в Києві і по Україні. У компанії СПЕЦРЕНТ працюють тільки фахівці з великим стажем, які допоможуть Вам в короткі терміни і якісно виконати будь-яку роботу. В області послуги та оренди будівельної техніки ми працюємо як і з разовими клієнтами, так і з великими компаніями. Будь-яка форма оплати, ви можете замовити будівельну техніку в оренду в Києві, як за готівку ФОП 2 групи, так і за безготівковим розрахунком (безналу) ТОВ з ПДВ або ФОП 3 групи без ПДВ. Телефонуйте!

Чому обирають нас

Ми завжди прагнемо стати краще і ближче до клієнтів. За роки ми заробили гарну позитивну репутацію, але це нас не зупинило з кожним днем ми покращуємо якість наших послуг! Нижче тільки деякі причини чому обирають нас:

 • Кваліфіковані оператори

  В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані оператори і водії.

 • Оперативна подача

  Подача протягом години! Надання спецтехніки строго в обумовлені терміни!

 • Оптимальна вартість

  Найкраща вартість послуг спецтехніки та оренди спецтехніки для вирішення Вашої завдання.

 • Якість і надійність

  Вся наша спецтехніка проходить своєчасний технічний огляд і необхідне обслуговування.

 • Знижки!

  Постійним клієнтам на всю нашу спецтехніку надається гнучка система знижок!

 • Будь-яка форма оплати

  Оплата послуг спецтехніки проводитися будь-яким зручним для вас способом: готівкою, переказом на карту, з пдв, без пдв.


Різна спецтехніка
Оренда КАМАЗ 53215 Івановець
КАМАЗ 53215 Івановець
від 9000 грн/зміна

Оренда ATLAS 1302
ATLAS 1302
Ціна договірна

Оренда TOYOTA Електро
TOYOTA Електро
Ціна договірна

Оренда MAN 16-192
MAN 16-192
Ціна договірна

Оренда HANOMAG
HANOMAG
Ціна договірна

Оренда SCANIA
SCANIA
8000 грн/ходка

Оренда MANITOU MT1340
MANITOU MT1340
Ціна договірна

Оренда HITACHI 350LC
HITACHI 350LC
Ціна договірна

Популярні будматеріали
Оренда Щебінь
Щебінь
Ціна договірна

Оренда Бетонні паркани
Бетонні паркани
Ціна договірна

Оренда Пісок
Пісок
Ціна договірна

Оренда Відсів гранітний
Відсів гранітний
Ціна договірна

Оренда Плити перекриття
Плити перекриття
Ціна договірна

Оренда Прогони
Прогони
Ціна договірна

Оренда Кільця бетонні
Кільця бетонні
Ціна договірна

Оренда Фундаментні блоки
Фундаментні блоки
Ціна договірна