Оренда KOMATSU WA470
KOMATSU WA470
Ціна договірна
Ківш 4.2м3 / в.вигруз. 3.2м
Оренда HANOMAG
HANOMAG
Ціна договірна
Обсяг ковша 2м3
Оренда TCM 860
TCM 860
Ціна договірна
Ківш 3 м3
Оренда UN-053.1
UN-053.1
Ціна договірна
Ківш 0,75 м/куб
Оренда VOLVO
VOLVO
Ціна договірна
Обсяг ковша 3.6м3
Оренда XGMA XG955IIL
XGMA XG955IIL
Ціна договірна
Ківш 3,6 м / куб
Оренда ZETTELMEYER
ZETTELMEYER
Ціна договірна
Обсяг ковша 1м3
Оренда Stalowa Wola L34
Stalowa Wola L34
Ціна договірна
3 куб.м
Оренда SHANTUI SL30W
SHANTUI SL30W
Ціна договірна
2 куб.м

Наша компанія СПЕЦРЕНТ пропонує оренду спецтехніки у місті Київ та по Україні. Ви зможете переглянути доступну техніку, вибрати агрегат та отримати його у своє розпорядження. Вся техніка справна – ми є відповідальними, і завжди контролюємо стан транспорту.Навантажувачі фронтальні

Великий парк будівельної техніки дасть вам широту вибору та забезпечить наявність необхідного вам агрегату.

Оренда фронтального навантажувача

Ви зможете взяти навантажувач фронтальний в оренду на будь-які терміни. Можливі різні терміни користування агрегатом – від 4 до місяця. Деякі компанії, укладаючи договір, забезпечують собі користування технікою на півроку, і не рідко більше. Оренда спецтехніки - передні навантажувачі - на великий термін надається з деякими знижками, що вигідно вам.

Ціна на оренду

Оренда фронтального навантажувача може бути представлена ​​за різною вартістю. Так, якщо ви орендуєте фронтальний навантажувач на тривалий час укладаючи договір, ціна знижується, і навпаки. Деякі моделі мають різну вартість оренди. Це зумовлено різними характеристиками, ККД техніки та терміном служби. У СПЕЦРЕНТ розумні ціни.

Ви зможете отримати послуги фронтального навантажувача або замовити телескопічний навантажувач, звернувшись до нас. Після надання техніки вам потрібно зробити лише одне – простежити за добрим станом агрегату, не допустивши його поломки. Ми повністю гарантуємо чудовий стан техніки для навантаження та розвантаження щебеню, піску, чорнозему та інших сипучих будматеріалів та вантажів. На території країни – Україна – наша фірма – лідер з надання спецтехніки, яка має гарну репутацію, що лише підтверджує нашу сумлінну та якісну роботу. Телефонуйте!