Оренда екскаватора з фронтальним навантажувачем

Екскаватор навантажувач
Оренда CASE 580T
CASE 580T
9000 грн/зміна
Обсяг ковша 0.3м3 / фронт. 1м3
Оренда CATERPILLAR 428C
CATERPILLAR 428C
9000 грн/зміна
Глибина копання 5 метрів
Оренда FORD 655
FORD 655
9000 грн/зміна
Обсяг ковша 0.35м3 / фронт. 1.2м3
Оренда VOLVO BL71
VOLVO BL71
9000 грн/зміна
Глибина копання 5 метрів
Оренда JCB 3CX
JCB 3CX
9000 грн/зміна
Глибина копання 5 метрів
Оренда JCB 3CX
JCB 3CX
9000 грн/зміна
Глибина копання 5 метрів
Оренда JCB 4CX
JCB 4CX
9500 грн/зміна
Глибина копання 5 метрів
Оренда NEW HOLLAND
NEW HOLLAND
9000 грн/зміна
Глибина копання 5 метрів
Оренда TEREX 860SX
TEREX 860SX
9000 грн/зміна
Обсяг ковша 0.25м3 / фронт. 1м3

Сучасне будівництво та її темпи розвитку диктують безперебійне застосування спеціальної техніки з метою і різних робочих етапах. Не секрет, що дуже популярним на кожній будівельній арені вважається екскаватор.

екскаватор навантажувач

Послуги екскаватора навантажувача

Завдяки його функціональним особливостям проводять підготовчі роботи з розчищення території будівельного майданчика, а також підготовку траншів для підведення до новобудови відповідних комунікацій. Кожна компанія забудовник повинна мати для таких цілей у своєму арсеналі кілька одиниць спецтехніки, але часом це незручно, тому існує послуга - оренда екскаватора навантажувача. Компанія СПЕЦРЕНТ надає такі послуги, навіть у її автопарку присутня найрізноманітніша новітня спецтехніка і повноповоротні екскаватори. Вся спецтехніка надається в оренду, а також керується кваліфікованими водіями, стаж яких дозволить клієнту повністю їм довіритись та розслабитися. Екскаватори навантажувачі допоможуть подолати навіть непідйомне будівельне завдання.

Що таке екскаватор навантажувач

Екскаватор-навантажувач - вважається різновидом самохідної спеціалізованої техніки землерийного призначення, яка об'єднала функції екскаватора в поєднанні з можливостями фронтального навантажувача. У конструкційному плані даний вид техніки складається з пневмоколісного двоосьового трактора, на який встановлено дві стріли, які виконують функції його робочих органів. На передній частині трактора встановлена ​​стріла, що здійснює підйом, а з задньої – стріла для екскаваторних функцій. Весь процес управління технікою та її функціями відбувається у кабіні оператора (машиніста). Конструкційне розташування стріл дозволяє здійснювати кріплення величезного асортименту профільованого обладнання, а саме: різноманітні ковші та розпушувачі, відвали, бури та відбійні молотки, вила, захоплення тощо.

Послуги екскаватора навантажувача є одними з найбільш універсальних з величезного асортименту спецтехніки, що спеціалізується на виконанні різноманітних будівельних функцій, а також необмежений асортимент вантажних та земляних робіт.