Оренда МАЗ
МАЗ
Ціна договірна
Вантажопідйомність 20 тонн
Оренда МАЗ
МАЗ
Ціна договірна
Вантажопідйомність 20 тонн
Оренда МАЗ
МАЗ
Ціна договірна
Вантажопідйомність 20 тонн

Оренда панелевоза – рідкісна послуга, яку надає компанія СПЕЦРЕНТ, вона є власником спеціалізованої техніки для різних функцій. Панелевоз не виняток, оскільки послугам оренди надаються машини різної вантажопідйомності та маневреності. Фахівці СПЕЦРЕНТ підберуть своїм клієнтам спецтехніку для перевезення, яка відповідатиме обсягам їх робіт та кілометражу. Завдяки такому підходу в роботі клієнт може бути впевнений у майбутніх транспортувальних роботах і також цілісності в доставці вантажів.

Оренда панелевоза

Коли необхідні послуги в оренді панелевоза

Послуги панелевоза в Києві належать до вузькоспеціалізованих і потрібні тільки тоді, коли необхідне транспортування залізо-бетонних і великогабаритних конструкцій, а також і різноманітних споруд з металу, які використовуються у промисловому будівництві. Такі довгоміри як панелевози чудово впораються з перевезенням бетонних плит та стінових панелей, а також перекриттів. Досить часто, панелевоз в оренду замовляють заводи-виробники ЗБВ, які не мають свого автопарку. Завдяки послугам оренди вони можуть бути впевнені у своєчасному одержанні транспортного засобу та якісного транспортування своєї продукції на об'єкт замовника. Приватні особи також користуються послугами спецтехніки від компанії СПЕЦРЕНТ, наприклад, при будівництві заміського будинку для транспортування придбаної великогабаритної конструкції із заводу, а також різноманітних плит.

Види панелевозів

Вони бувають: платформного типу та хребтові, касетні та з похилою рамою. Варто зазначити, що ці види спецтехніки помітні щодо сфери свого призначення. Хребтові панелевози перевозять вантажі під незначним кутом, на дистанцію до 30 км. Касетний вид даної спецтехніки здійснює транспортування вантажів на дальність понад 30 км, також він обладнаний бічними формами, які є обмежувачем завдяки вертикальній установці. Техніка платформного типу перевозить балки, плити та будівельні матеріали різного призначення до них часто відносять бортові довгоміри.

Варто зазначити, що придбання власного панелевоза чи іншого виду великогабаритної спецтехніки з певними можливостями часто буває абсолютно невиправданим, оскільки така покупка практично не окупається. Як не крути, а найкращий вихід – оренда будівельної техніки, оскільки технічний бік роботи спецтехніки контролюється компанією СПЕЦРЕНТ. Телефонуйте!