Оренда ДТ-75
ДТ-75
Ціна договірна
Ширина відвалу 2.52м
Оренда Т-130
Т-130
Ціна договірна
Ширина відвалу 3.31м
Оренда Т-170
Т-170
Ціна договірна
Ширина відвалу 3.42м
Оренда Б-10
Б-10
Ціна договірна
Ширина відвалу 2.88 м
Оренда CATERPILLAR D4
CATERPILLAR D4
Ціна договірна
Ширина відвалу 2.78м
Оренда CATERPILLAR D5G
CATERPILLAR D5G
Ціна договірна
Ширина відвалу 3.22м
Оренда CATERPILLAR D6R
CATERPILLAR D6R
Ціна договірна
Ширина відвалу 4м
Оренда SHANTUI SD16
SHANTUI SD16
Ціна договірна
Ширина відвалу 3.38м
Оренда KOMATSU D65
KOMATSU D65
Ціна договірна
Ширина відвалу 3.42 м
Оренда KOMATSU D275
KOMATSU D275
Ціна договірна
Масса 51 т.
Оренда KOMATSU D155AX
KOMATSU D155AX
Ціна договірна
Маса 39 т.
Оренда
SHANTUI SD23
SHANTUI SD23
Ціна договірна
Ширина відвалу 3.72м
Оренда SHEHWA SD7
SHEHWA SD7
Ціна договірна

Оренда бульдозераСучасна будівельна індустрія, а також виконання дорожніх робіт вже неможливо без використання можливостей спецтехніки, наприклад: послуги бульдозера і екскаватора, трактора, автокрана, дорожнього катка і т.п. За допомогою даних високоспеціалізованих машин викопуються траншеї глибокого типу, переміщаються грунтові зрізи, піднімаються важезні вантажі, а також виконуються інші роботи будівельного призначення.

Для чого орендують бульдозер?

Бульдозери є самохідними машинами для землерийних цілей, які складаються з трактора або тягача на гусеничному і колісному ходу. З його допомогою можна з легкістю і швидко переміщати грунти, корисні копалини, а також будівельні матеріали для дорожніх цілей. Оренда бульдозера також незамінна при кар'єрних раскопочному роботах, а також і рекультивації. Дана багатофункціональна спецтехніка здатна зрушити навіть гори з мінімальною затратою людських ресурсів.

Замовлення бульдозера у компанії СПЕЦРЕНТ

Одним з недоліків техніки вважається його солідна вартість, а також проблеми змісту великої машини, яка потрібна далеко не кожен день у своєму автопарку. Виникає питання: навіщо платити величезну грошову суму на придбання цієї техніки, якщо можна взяти бульдозери в оренду у компанії СПЕЦРЕНТ. Доступні ціни на оренду дозволять обзавестися сучасної машинної технікою з необхідними для роботи характеристиками. Замовити бульдозери можна разом з професійними водіями, які знають вірний толк в управлінні такою спецтехнікою. Мова йде не тільки про Київ, послугами компанії СПЕЦРЕНТ, її технікою і фахівцями користується вся Україна. Найбільш вигідні варіанти оренди і послуг можна відшукати саме тут.