Оренда Автогрейдер ДЗ 99
Автогрейдер ДЗ 99
Ціна договірна
Легкий
Оренда Автогрейдер ДЗ 122
Автогрейдер ДЗ 122
Ціна договірна
Середній
Оренда Автогрейдер ДЗ 180
Автогрейдер ДЗ 180
Ціна договірна
Середній
Оренда XCMG GR215
XCMG GR215
Ціна договірна
Габ. відвалу д / ш 4.27 / 0.61м
Оренда CATERPILLAR 140
CATERPILLAR 140
Ціна договірна
Відвал 3,66 / 0,61 метра
Оренда CATERPILLAR 24M
CATERPILLAR 24M
Ціна договірна
Відвал 7,3 / 1,06 метрів

Послуги автогрейдера необхідні для формування ландшафтів місцевості, будівництва та підтримки в належному стані доріг і втілення земельного проекту в життя. Техніка призначена для грунтів 1 - 3 категорії при стандартних умовах помірного клімату з його звичними мінімальними і максимальними температурами в діапазоні від -40 і до +40 градусів. Зазвичай це разова або сезонна потреба, тому оренда грейдера для багатьох організацій і фірм більш вигідна, ніж придбання.

Орієнтування на параметри техніки при виборі послуги грейдера

Автогрейдеры

Грейдери мають незначні відмінності між собою і в основному вони не є конструктивними. Ці розбіжність в більшій мірі стосуються загальної маси техніки і її потужності. У такій спосіб розрізняють легкі грейдери, середні і важкі. До легких відносять ті, маса яких знаходиться в межах 9 тонн. Така комунальна техніка в основному застосовується для очищення доріг від снігу та проведення дрібного ремонту дорожнього покриття. У середній клас автогрейдерів відносять машини, що мають вагову категорію 10-12 тонн. Вони частіше задіяні у формуванні земельного полотна. Третій клас - важковаговики, маса яких перевищує 12 тонн. Їх оренда допоможе при складних базових земельних роботах великих обсягів.

Оренда автогрейдера в Україні

Оренда автогрейдера в Києві у компанії СПЕЦРЕНТ - це вигідне співробітництво для комунальних організацій і будівельних фірм. У сферу послуг компанії входить додаткова консультація по підбору грейдерів для конкретного проекту. Телефонуйте!